FOCAL CHORA

FOCAL CHORA

Focal, Chora serisini High-Fidelity'i olabildiğince çok kişi için erişilebilir kılacak şekilde tasarladı. Bu hoparlörler, kaliteli bir ses arayan ve şık, trendlere uygun tasarımı takdir eden tüm müzik severlere Focal teknolojisini getiriyor. Bu fiyat kategorisindeki en iyi ürünü bulmaları garantilidir.

Titiz Üretim


Chora, Fransa'da üretilen ve özel bir Slatefiber koni içeren hoparlör sürücülerini entegre eder; 40 yıllık akustik araştırmanın meyvesi. Ses üretimi ve estetikte beklentileri karşılamak için her detay titizlikle düşünülmüştür.

Keskin Bir Ses

İpeksi tizine sahip TNF Alüminyum / Magnezyum tweeter'ın yanı sıra, Slatefiber woofer'lar güçlü bas sağlar ve orta kademe aralıkları çok hassastır: burada uyum sıkıntısı yok, Time Alignment ise dinleyiciye odaklanmış bir ses görüntüsü sağlar.

Kendi Pazarında Lider

Chora aralığı beklentilerinizi aşacak. 
Titiz tasarımı, yüksek performansı ve seçilebilecek üç modern kaplamasıyla, fiyat kategorisinde yadsınamaz bir liderdir.

İki kule hoparlör olan Chora 826 ve 816, bir raf tipi hoparlör, Chora 806, Dolby Atmos özellikli bir kule hoparlör olan Chora 826-D, Chora Center hoparlörü ve Chora Surround the Chora serisine sahip toplam 6 hoparlörden oluşuyor.... 


https://www.teknohifi.com/arama/chora 

  
2988 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın