Bowers & Wilkins Yeni 700 Serisi

Bowers & Wilkins Yeni 700 Serisi

Yeni Bowers & Wilkins 700 Serisi hoparlör topluluğu olağanüstü bir performans sergiliyor. Referans 800 Serisi Diamond'dan esinlenen bu ürün yelpazesinde yeni akustik teknolojiler bulunuyor.

Bowers & Wilkins 700 Serisi, müziğinizi temiz, kristal üçlü ile zenginleştiren Tweeter-on-Top teknolojisine sahip iki model olmak üzere, toplam sekiz modelden oluşuyor. Bu seride ayrıca üç model Raf tipi, üç kule hoparlör ve surround ses kullanımı için iki adet özel merkez kanal hoparlörü bulunmaktadır. Tüm modellerde Parlak Siyah, Saten Beyaz ve Rosenut renk seçenekleri bulunmaktadır.

Seride, dünyanın birçok ülkesinde en iyi hoparlör olarak kabul edilen sınıfının önde gelen hoparlörlerinden olan 800 Serisi Diamond'da ilk kez görülen teknolojinin yanı sıra ilk kez görülen ‘trickled down’teknolojisi bulunuyor.

Yeni teknolojiler, her şeyden önce Carbon Dome tweeter şeklindedir. Bu, önceki Alüminyum Çift Dome tweeter'lerden daha fazla bant genişliğinde , daha tatlı, daha temiz ve yüksek frekanslı bir performans sunar ve Bowers & Wilkins tarafından şimdiye kadar üretilen en iyi performansa sahip ‘non-Diamond’' tweeter'dir.

Devrim yaratan Continuum ™ orta kademe sürücüsü, konvansiyonel koni malzemelerimizdeki ayrıntıları ortaya çıkarıyor.

http://www.denizfoto.com.tr/Bowers--Wilkins,LA_968-3.html#labels=968-3,1715-2

  
4727 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın