BOSE Revolve

Bose’dan dış ortam koşullarına hazır 360 derece hoparlör: SoundLink Revolve


 

Ses odaklı ürünler üreten dünyaca ünlü firma Bose, yeni hoparlörlerini tanıttı. Taşınabilir yeni hoparlörleri SoundLink Revolve ve SoundLink Revolve+, açık havada en iyi müzik deneyimini yaşamak isteyenleri hedef alıyor.

Her ikisi de tek parça alüminyumdan üretilen hoparlörlerden SoundLink Revolve 15 santimetre uzunluğa, 8 santimetre genişliğe ve 680 gram ağırlığa sahipken SoundLink Revolve+ ise 18 santimetre uzunluğa, 10 santimetre genişliğe ve 900 gram ağırlığa sahip. Her iki hoparlör de her noktadan en iyi müzik kalitesini sunduğu belirtiliyor. 360 derecelik hoparlör; ister odanın ortasında, isterse köşesinde olsun herkes için aynı müzik deneyimini vadediyor. Bose, hoparlörlerin çok temiz ses verdiğini ve ayrıca küçük sayılabilecek boyutlarına rağmen yüksek ses seviyelerine ulaşabildiğini belirtiyor.

Taşınabilir hoparlörlerdeki en önemli özellik pil kapasitesi oluyor. Zira hoparlörün en büyük özelliği olan taşınabilirlik, pil kapasitesi yeterli olmadığı zamanlarda hiçbir işe yaramıyor. Bose’nin yeni hoparlörleri bu alanda da ön plana çıkmayı başarıyor. SoundLink Revolve 12 saat boyunca kesintisiz müzik deneyimi sunarken SoundLink Revolve+ ise tam 16 saatlik kullanım süresi vadediyor. Dolayısıyla günde birkaç saat müzik dinleyen biriyseniz günlerce müzik keyfi yaşayabileceğinizi söyleyebiliriz. IPX4 suya dayanıklılık sertifikasına sahip hoparlörlerin sıçramalara ve yağmura dayanıklı olduğunu belirtelim.
   
5440 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın